Jak podpořit Helpdriver

Bezbariérová přeprava osob Helpdriver je podnikáním handicapovaného člověka. Po pracovním úrazu se ocitl Martin Břoušek - dnes už provozovatel služby Helpdriver - v invalidním důchodu. Chtěl však žít aktivním životem a po pracovní stránce být prospěšný dalším lidem s handicapem.
V únoru 2016 se rozjíždí služba Helpdriver a podnikání Martina Břouška. Vůz mohl být pořízen díky podpoře všech, kteří přispěli na sbírkový účet nebo se zúčastnili benefičních koncertů.

Služby Helpdriver chce Martin poskytovat co nejlevněji, firmy nebo státní instituce se mohou stát partnery a díky jejich darům nebo dotacím bude možné poskytovat služby za co nejnižší cenu.

PARTNEŘI

Staňte se partnerem služby Helpdriver!

Služba bezbariérové přepravy osob Helpdriver bohužel (zatím) není dotována státem nebo městem. 

Neustále se snažíme hledat partnery nebo možnosti finanční podpory ať už ze strany státních institucí, nebo komerčních firem tak, aby mohla být služba poskytována levněji. 
Pokud se chcete stát sponzorem nebo partnerem a poskytnout dar, díky kterému mohou být handicapovaní lidé přepravováni vozem Helpdriver levněji, napište nám!

Pokud máte jiný tip na to, jak vylevnit službu Helpdriver, neváhejte napsat!

Média vítána!

Chcete se stát mediálním partnerem projektu, chcete napsat článek nebo uveřejnit rozhovor, nebo máte další nápady a víte, jak jinak Martina mediálně podpořit? 
Napište nám. Mediální podporu rádi uvítáme.

HUDBA

Kupte unikátní CD, podpoříte Helpdriver

Projekt Helpdriver je od začátku spojen s hudbou. Tým Mighty Sounds podporoval projekt Helpdriver v průběhu roku a spolu s Vikked Zed zajistil sérii benefičních koncertů. Za podporu děkujeme organizátorům, kapelám, klubům a všem, kteří na koncerty v Praze, Plzni, Českých Budějovicích, Liberci nebo Teplicích přišli!

AKTUÁLNĚ SI MŮŽETE ZAKOUPIT SPECIÁLNÍ KOMPILACI HUDBY NOW OR NEVER. ZAKOUPENÍM PODPORUJETE SLUŽBU HELPDRIVER A MARTINA!

Po sérii benefičních koncertů Helpdriver Tour vznikla jako vzpomínka na tyto nezapomenutelné akce a také jako další podpůrný nástroj služby Helpdriver unikátní CD kompilace Now or Never.

Helpdriver CD "Now or Never" si můžete koupit 

za cenu 100 Kč

Ale pokud zaplatíte více, tak za to budem rádi, ale finální cena je samozřejmě na vás.

CD objednávejte e-mailem: napište e-mail Martinovi!
Zakoupit můžete nebo na baru v některých hudebních klubech: Praha - 007 strahovČeské Budějovice - Velbloud Music Club.

obrazy

Kupte obraz, podpoříte Helpdriver!

Obrazy vznikly v rámci projektu Raw Art Wrestling přímo na letošním Mighty Sounds festivalu. Jejich autory jsou kromě grafika Mighty Vojty „Woodyho“ Trojáka i Viktor Svoboda, Martin Prachař a Artiom Pituscan. Jeden z obrazů se již prodal, další tři jsou k dispozici. Cena za obraz startuje na 500 Kč, nad tuto částku můžete dát, kolik chcete :)
Jeden z obrazů k náhledu zde
A druhý k náhledu zde


SBÍRKA

Sbírka Helpdriver na transparentním účtu

Sbírka Helpdriver byla ukončena.

Stáhněte si materiály Helpdriver:

VIZITKA HELPDRIVER
Mějte kontakty vždy po ruce!

Stáhnout