Helpdriver opatření proti Covid-19

Řidič Martin používá respirátor, vůz je vybaven desinfekčním gelem, který mohou použít i přepravované osoby.
Přepravované osoby by měly být vybaveny také respirátory nebo jinou dostatečnou ochranou podle aktuálního nařízení.

Kam vás Helpdriver může odvézt? 

Helpdriver vás pohodlně odveze do zdravotnických zařízení a zpět, nejen kvůli očkování. Do vozu se vejdou pohodlně také osoby na invalidním vozíku nebo asisteční psi. S dalšími možnostmi přepravy se můžete seznámit níže.


Objednejte si jízdu na míru právě vám

Helpdriver vás odveze kamkoli, bez bariér a pohodlně. Ať už potřebujete cestovat někam daleko nad 100 km, nebo i na kratší vzdálenost, ale třeba v nestandardní čas, například v noci po příletu letadla ze zahraničí, nebo je vás víc a chcete cestovat všichni spolu, Helpdriver vás po domluvě předem může odvézt za podmínek ušitých na míru právě vám. Stačí zavolat nebo napsat a předem se domluvit. 


Cestování s velkými kufry na letiště nebo z letiště se nemusíte děsit, můžete si objednat jízdu s Helpdriverem a využít pohodlného transferu na letiště. Výhodou vozu je, že se do něj vejdou objemná zavazadla a také až 8 chodících osob, nebo 2 vozíčkáři sedící na vozíku (k dispozici jsou 2 sady kotvicích zařízení pro vozík) a 4 osoby chodící.

Než se vydáte na dalekou cestu za dobrodružstvím, zavolejte Martinovi Břouškovi a objednejte si odvoz na letiště vozem Helpdriver. Helpdriver vás také po návratu z cest odveze kamkoli z letiště, můžete pohodlně cestovat i mimo Prahu. Stačí si opět jízdu objednat předem.

Ceník platný pro JEDNORÁZOVOU JÍZDUCena za 1 km jízdy: 25 Kč, nástupní sazba za osobu: 50 Kč, prvních 15 minut čekání zdarma. Další čekání: 4 Kč / min. Ceny za km jsou uvedeny za celý vůz

Transfer na letiště nebo z letiště v nočních hodinách od 20:00 hodin do 05:00 hodin včetně bude účtován příplatek 20 % z celkové ceny jízdy. Asistenční pes cestuje zdarma. Pes, který není asistenční, cestuje za 100 Kč / jízda. Přeprava zavazadel je zpoplatněna, pokud jde o zavazadlo o rozměru 80x40x40 cm a větší. Cena 100 Kč / jízda. Za zavazadlo se nepovažuje ortopedický vozík, invalidní vozík nebo obdobná technická pomůcka. 

Zjistěte další možnosti přepravy a seznamte se s podrobnými přepravními podmínkami. Fakturační údaje najdete zde.


Podle přání cestujících lze sedadla ve voze Helpdriver lze variabilně uspořádat. Do vozu se pohodlně vejde 8 chodících osob. Auto Helpdriver může být vybaveno 2 sadami kotvicích zařízení pro uchycení invalidního vozíku, vůz tedy může - po dohodě - během jedné jízdy přepravit až 2 osoby na vozíku a další 4 chodící osoby. Radost udělá Helpdriver i maminkám, do vozu se vejde celý kočárek. Na vyžádání může být vůz doplněn autosedačkou pro děti 9 - 18 kg. Helpdriver sveze i psy a velká zavazadla.  

S Helpdriverem můžete jet na společný rodinný výlet nebo s kamarády za sportem, po krásách České republiky a dokonce i do zahraničí. Cena za km na cestě do zahraničí je účtována stejně, jako jednorázová jízda po České republice: 

- Ceník platný pro JEDNORÁZOVOU JÍZDUCena za 1 km jízdy: 25 Kč, nástupní sazba za osobu: 50 Kč, prvních 15 minut čekání zdarma. Další čekání: 4 Kč / min. Ceny za km jsou uvedeny za celý vůzPři cestách nad 100 km do zahraničí nebo při pronájmu vozu s řidičem na cestu do zahraničí na celý den, budou ceny sjednány předem a individuálně, podle konkrétní poptávky. Kontaktujte Helpdrivera a domluvte se.


Pokud plánujete delší cestu s více zastávkami nebo časté převozy z místa na místo, Helpdriver vám může být k dispozici po celý den. Vůz s řidičem Martinem Břouškem můžete mít k dispozici až 12 hodin / den za cenu 3 000 Kč bez DPH (3 630 Kč cena včetně DPH) plus cena za pohonné hmoty. Pronájem vozu s řidičem na celý den pro cesty do zahraničí bude sjednán individuálně. Kontaktujte Helpdrivera a domluvte se na pronájmu vozu s řidičem, ať už pro cesty po České republice nebo do zahraničí.

Vůz lze variabilně uspořádat, pohodlně se vejde 8 chodících osob, nebo může být vůz Helpdriver vybaven 2 sadami kotvicích zařízení pro uchycení invalidního vozíku, vůz tedy může - po dohodě - během jedné jízdy přepravit až 2 osoby na vozíku a další 4 chodící osoby.

V roce 2018 Helpdriver zajišťoval bezbariérovou přepravu sportovních týmů po dobu 9 dní na ME v para lukostřelbě v Plzni. Fotografie z akce najdete zde a také na Facebooku.


Půjčujeme také invalidní vozík! 

U Heldprivera si můžete také zapůjčit invalidní vozík, jaký vidíte na fotce. Půjčovné je 25 Kč / den. Může vás překvapit nenadálá situace v rodině, vozík můžete použít na krátkodobé řešení například při úrazu nohy, pro prarodiče a podobně. Do vozu Helpdriver se osoba na vozíku naloží pohodlně, a to díky hydraulické plošině. Vozík si u nás můžete zapůjčit i v případě, že s bezbariérovou přepravou osob Helpdriver nebudete cestovat. Zavolejte nebo napište a na zapůjčení a případném odvozu invalidního vozíku se můžeme domluvit.


Helpdriver sveze i rodiny

Do vozu Helpdriver naložíme maminky i s kočárkem, cestovat může samozřejmě i dítě v autosedačce. Vůz může být na vyžádání zákazníka vybaven 1 dětskou autosedačku pro děti Römer 9 - 18 kg, pokud chce rodič využít vlastní dětskou autosedačku, vůz Helpdriver je vybaven kotvicím zařízením na dětské sedačky ISOFIX, a to 2X. Velké rodiny nebo několik rodin pohromadě jistě ocení, že se do vozu vejdou i zavazadla, ale případně i psi (asistenční psi cestují zdarma). Domluvte si dětskou autosedačku do vozu Helpdriver po e-mailu nebo telefonicky.


Pokud jste organizace pečující o seniory a handicapovanérád vám navrhnu individuální ceník na míru vašim potřebámKontaktujte mě e-mailem nebo telefonicky. 

Vůz je standardně vybaven touto verzí uspořádání: 2 vozíčkáři sedící na vozíku a další maximálně 4 chodící osoby. Případně se do vozu vejde až 8 chodících osob a samozřejmě také zavazadla nebo asistenční psi. Můžeme se spolu vydat také na výlety po České republice, ale i do zahraničí. Vůz Opel Movano je vybaven elektrohydraulickou plošinou, která umožní pohodlný nástup a výstup cestujícím na invalidním vozíku. Invalidní vozíky jsou při cestování ukotveny kotvicím systémem. Kontakty Helpdriver

Službu Helpdriver objednávejte telefonicky nebo e-mailem.

TELEFONNÍ KONTAKT PRO OBJEDNÁVKY JÍZD

+420 720 297 731


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Můžete mě kontaktovat také e-mailem, ozvu se vám co nejdříve. Počítejte prosím s tím, že odpovím v pracovní dny v průběhu 24 hodin, pokud jsem právě na cestách, nemohu reagovat ihned. Kontaktujte mě e-mailem, pokud máte jakékoli dotazy ke službě Helpdriver, ať už se chcete zeptat na jednorázovou dopravu, dohodnout se na dlouhodobé spolupráci nebo individuální nabídce na míru vaší cestě.

Váš Martin